Конкурс

У номінації «Криниця духовності» конкурсантам необхідно було розкрити систему роботи КДНЗ щодо ознайомлення з малою Батьківщиною (пам’ятки історії, культурні цінності, звичаї, знайомство з відомими талановитими українцями, які прославили свій край (враховуючи регіональні особливості) та представити десять різноманітних форм роботи для дітей старшої групи. У другій номінації «Українська народна іграшка» учасники конкурсу представляли  об’ємні іграшки (ляльки, котики, півники, коники та ін.) з тканини, глини, соломи та інших матеріалів, виготовлені дітьми старшого дошкільного віку разом з батьками. Педагогічний колектив «Казки» представив систему роботу, в якій відображалися такі форми роботи як: заняття, спостереження, екскурсії, віртуальні екскурсії, інтерактивна гра, гурток та інші. Також на суд журі було представлено народну іграшку «Півник-свищик», виготовлений родиною Дейнека. Одноголосним рішенням членів журі педагогічний колектив КДНЗ «Казка» зайняв І місце у номінації «Криниця духовності», за що отримав почесну грамоту.  За участь у другій номінації «Українська народна іграшка» колектив був  нагороджений  дипломом.